1.broj Župnog lista

Pod nebeskom gradinom

U vremenu kada smo svi od najmanjih do najvećih usmjereni na društvene mreže, medije i online tehnologiju, uz podršku župnika Josipa i neizostavnu suradnju vjeroučenika Osnovne škole Luke Perkovića u Brinju izašao je prvi broj župnog lista Župe Uznesenja BDM Brinje s nazivom POD NEBESKOM GRADINOM.

Velika hvala vjeroučiteljici Mihaeli Kostelac Blažanin na suradnji. Hvala vjeroučenicima Martini Lokmer i Ivanu Vukoviću, našoj maloj a velikoj umjetnici Natali Krznarić, koja je osmislila i nacrtala naslovnu stranicu. Hvala i svim drugim vjeroučenicima koji su dali svoj doprinos.

List koji je pred vama samo je početak. Pozivam sve koji imaju volje, talenta i vremena da nas obogate svojim pisanim ili likovnim radovima za sljedeći broj. Tako ćete svi pridonijeti obogaćivanju i duhovnom rastu cijele župe.

https://read.bookcreator.com/ooLIbyzbQ3SeUW3PJ5ZtBeKn17u1/scpXsXHHRTeOsuqotC_AZw?fbclid=IwAROzo6JhHukUYmhCN8RqppVXXmm8KbTUmNsBnAPbZ-nGZVi_Pr7yvxIYIyQ

Vjeroučiteljica Josipa Češarek Mudrovčić