Proslava Velike Gospe u Brinju

U subotu 15. kolovoza slavimo blagdan Velike Gospe.
Za Veliku Gospu pripremat ćemo se Svetim misama od četvrtka do petka.

U četvrtak i petak u 18:00h započinje Sveta ispovjed, a prije same mise koja će se služiti u 19:00h moliti će se krunica koju će predvoditi molitvena zajednica Brinje.  Svetu misu služiti će župnik vlč.Pejo Ivkić a animirati će ju župni zbor.

U subotu na sam dan Velike Gospe, Svetu misu u 11:00h predvoditi će župnik vlč.Pejo Ivkić, a u 18:00h misu sa procesijom predvoditi će vlč. Ivan Butum iz župe Turbe pokraj Travnika (BIH).

Pozivamo sve vjernike da s punom odgovornošću za svoje i zdravlje drugih proslavimo blagdan Velike Gospe u Brinju. Molimo vas da se držite mjera stožera, da držite razmak, da nosite maske i da dezinficirate ruke na ulazu.