Vizitacija biskupa mons.Zdenka Križića župi Brinje

08.03.2019.god. biskup mons. Zdenko Križić posjetio je našu župu u okviru ovogodišnjih vizitacija – Pastirskih pohoda župama Otočkog dekanata,u kojoj je župnik Pejo Ivkić. On je župnik i župe Sv.Ivana Krstitelja u Lipicama i župe Sv.  Antuna Padovanskog u Letincu. Kod župnika tom prigodom biskup najprije razgovara sa župnikom, a onda ide u  pregled matične knjige kao i sve druge knjige župnog ureda koje imaju svoju pastoralnu važnost. Među matičnim knjigama prvenstveno dolazi na red matica krštenih, vjenčanih i umrlih. Biskup je sa župnikom  prošao i sva mjesna groblja te na kraju svog pohoda, a prije same večere sa župljanima Brinje služio sv.misu na kojoj je zahvalio župniku Peji Ivkiću na urednosti vođenja knjiga a i same župe.