Služba riječi za početak školske godine

Danas je počela nova školska godina a time i služba riječi te blagoslov djece i učitelja za novi početak školske godine. Na početku je velečasni Pejo Ivkić pozdravio sve prisutne, djecu, učitelje i roditelje. Naglasio je kolika je važnost molitve. Moliti možemo u svakom trenutku, jer svi su trenutci prikladni za molitvu. Crkva vjernicima predlaže moliti u određenim prigodama: ujutro i navečer, prije i poslije jela, nedjeljom u zajednici na svetoj misi i za obiteljskim stolom… Ali moliti možemo u svakom trenutku i na svakom mjestu. Tom su prigodom dvije učenice i vjeroučiteljica pročitale recitacije o molitvi i blagoslovu učitelja. Na kraju službe riječi svi su zapjevali “Ima jedna duga cesta” nakon koje je vlč.Pejo Ivkić podijelio blagoslov svim učenicima, učiteljima i roditeljima.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA