Prvi dan trodnevnice u župi Kompolje

Prvoga dana trodnevne duhovne priprave za Stipanju, u župi Kompolje koja se slavila u subotu 19.kolovoza, župnik, don.Anđelko Kačunko  posebno je i  srdačno pozdravio članove župnih zborova iz četiri župe Otočkoga dekanata i zahvalio im za sudjelovanje, kako bi “svi zajedno uzdignuli Gospodinu pjevanu zahvalnicu za sve darove, a posebno za uspješno izvedenu obnovu crkve”.

I naš župni zbor UBDM prisustvovao je tom slavlju te pripomogao veličati Stjepana prvomučenika kojeg kompoljćani slave kao svoga zaštitnika. Nakon misnog slavlja kojeg je predvodio nekadašnji kompoljski župnik vlč. Mile Rajković uz pomoć umirovljenog svečenika kompoljskog kraja vlč. Milana Šimunovića i sadašnjeg župnika don. Anđelka, slijedila je mala smotra nota i zvuka zborova otočkog dekanata a sve u čast Sv. Stjepana Prvomučenika. Naime svaki od pozvanih gostiju predstavio se sa dvije pjesme. Naš zbor predstavio se sa pjesmom  Večernji zvon i  Hrvatska molitva.

Na kraju smo svi zajedno pod vodstvom don Anđelka zapjevali Milost te time završili prvi dan trodnevnice.