Sveta Potvrda 20.05.2017

Dana 20.05.2017 god. svečano smo proslavili Krizmu, podjelu sakramenta sv.Potvrde. Prije početka svete mise iz župnog dvorišta 37 krizmanika i krizmanica sa svojim kumovima i kumama u procesiji je ušlo u crkvu.                   Misu je predvodio i u njoj podijelio krizmu za 37 naših mladih krizmanika biskup u miru, mons.dr.Mile Bogović zajedno sa vlč. Pejom Ivkićem i vlč. Jurom Marčinkovićem. Prije same svete mise vlč. Pejo Ivkić zajedno sa krizmanicima Matiom Radinčićem i Mateom Borić  u ime cijele župne zajednice pozdravio je mons.dr. Milu Bogovića, sve krizmanike i krizmanice, kumove, te cijelu župnu zajednicu.

U svojoj propovijedi mons.dr.Mile Bogović mladima je poručio da ojačani Duhom Svetim kojega su primili, život žive bez straha. Besmislu, strahu i depresiji s kojom se susrećemo-mjesta jednostavno nema. Okrenimo se životu i lijepim događajima poput ovog danas, a koji ga bez sumnje čine vrijednim življenja.

Na kraju mise župnik je čestitao sv. krizmu krizmanicima, njihovim kumovima i njihovim roditeljima.